Karmy dla psiaków – najważniejsze wzmianki

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla psów. Zgodnie z oczekiwaniami kupujących w ich ofercie można odkryć karmy dla dorosłych czworonogów, zaś też i takie dobrane dla szczeniąt. Jest to szczególnie istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt oraz czworonogów dorosłych wyraźnie się rozmaici. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze zapewnia? W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania oraz pokazać ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree utworzyła dwa modele żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o owe pierwsze w ofercie marki odkryjemy 4 rodzaje karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla jakichkolwiek odmian psów i 3 warianty żywności dedykowane dla piesków ras miniaturowych wielkich i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została stworzona poprzez szereg kompetentnych ekspertów z wiedzą o tym, ażeby umożliwić szczeniętom najskuteczniejszy wzrost. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięsko z kurczaka i także ryż, które są świetne dla łagodnych żołądków młodych psów. Także karma Pedigree junior okraszona jest o zestaw witamin i minerałów w takiej ilości która jest pomocna szczeniętom w czasie obfitego rozwoju. Oprócz walorów odżywczych należałoby zarówno wspomnieć o atutach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jedynymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezwykle prosty. Zawiera zboża, niesamowitą porcję mięsa (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
kup karmę dla swojego psa tutaj https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma świadczy również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce czy w torebce) zawiera aromatyczne mięsne kąski zanurzone w galaretce, która ułatwia przyjmowanie elementów odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temu żywność jest nie jedynie apetyczna, lecz również zdrowa i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera mikroskładniki winne za mocne i zdrowe kości (inaczej wapń oraz fosfor), podnoszące odporność (witamina E plus minerały) i ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki użyciu lekkich mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i utopieniu całości w galaretce.
Zamykając propozycja marki Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest dosyć obszerna, możemy w niej odnaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy zrobione przez markę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i dodatkowo nadal zmienia swoje wyroby bazując na doświadczeniu własnym i profesjonalistów z którymi współtworzy. Dzięki temu są więc to karmy bezbłędnie wpasowane do potrzeb znacznie kształtujących się szczeniąt także ze względu na walory odżywcze, jak także smakowe.